Rėmėjai ir partneriai

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos yra viena iš pagrindinių neįgaliųjų socialinę integraciją įgyvendinančių institucijų, kuri nuo pat veiklos pradžios ypatingą dėmesį skiria konkurso būdu atrenkamiems ir finansuojamiems įvairiems neįgaliųjų asociacijų projektams. Neįgaliųjų reikalų departamentas finansuoja socialinės reabilitacijos paslaugas neįgaliesiems bendruomenėje, skatina neįgaliųjų asociacijų veiklą, remia periodinių leidinių neįgaliesiems leidybą ir platinimą, mobilumo ir savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo projektus. Kasmet skiriamos lėšos neįgaliųjų studentų specialiesiems poreikiams tenkinti bei iš dalies studijoms apmokėti. Neįgaliųjų reikalų departamentas taip pat užtikrina būsto pritaikymą neįgaliesiems, kartu su jų asociacijomis vykdo statinių pritaikymo neįgaliesiems priežiūrą.

Neįgaliųjų reikalų departamentas taip pat finansuoja Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo bei Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektus. Įgyvendinant šiuos projektus, remiama neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacijų, sporto klubų, neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų, neįgaliųjų sporto komitetų, neįgaliųjų sporto federacijų veikla bei skėtinių neįgaliųjų asociacijų organizuojami sporto renginiai, suteikiantys neįgaliesiems galimybę aktyviai leisti laisvalaikį, lavinti sportinius gebėjimus, siekti sportinio meistriškumo dalyvaujant čempionatuose bei tarptautinėse varžybose. Neįgaliesiems suteikiama ne tik saviraiškos, sveikatingumo ugdymo galimybė, bet ir laisvė įgyvendinti svajonę iškovoti medalį parolimpinėse žaidynėse.

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LRV

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės misija: Praturtinti Lietuvos žmonių gyvenimą per kūno kultūrą ir sportą bei sudaryti sąlygas sporte atsiskleisti talentams.

VEIKLOS TIKSLAS:

1. Kartu su kitomis suinteresuotomis valstybės ir savivaldybių institucijomis ir įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis įgyvendinti kūno kultūros ir sporto politiką, sveikos gyvensenos programas;

2. Skatinti Lietuvos Respublikos gyventojus nuolat sportuoti, kad jie būtų sveiki ir darbingi, kultūringai ilsėtųsi;

3. Sudaryti sąlygas sporto organizacijoms rengti didelio meistriškumo sportininkus, kurie atstovautų Lietuvos Respublikai tarptautinėse varžybose;

4. Sudaryti sąlygas valstybės ir savivaldybių institucijoms ir įstaigoms, nevyriausybinėms organizacijoms propaguoti kūno kultūrą ir sportą.

 

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) yra savarankiška, ne pelno siekanti, visuomeninė, pasaulio olimpiniam judėjimui priklausanti organizacija. Savo veikloje LTOK vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija ir įstatymais, Olimpine chartija, olimpinio judėjimo antidopingo kodeksu, Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) sprendimais ir LTOK įstatais. LTOK privalo saugoti savo autonomiją ir priešintis bet kokiam spaudimui, įskaitant politinį, religinį bei ekonominį, kuris galėtų kliudyti vadovautis Olimpine chartija.

AB „Citadele“ bankas

„Citadele“ yra Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Šveicarijoje veikiantis bankas. „Citadele“ grupės vizija – tapti geriausiu finansinių paslaugų teikėju mažmeniniams klientams bei mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms Baltijos šalyse. „Citadele“ akcininkai yra tarptautinė investuotojų grupė, atstovaujama „Ripplewood Advisors LLC“, kuriai priklauso 75 proc. banko akcijų,  25 proc. banko akcijų valdo Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas.

Pagrindinė „Citadele“ banko rėmimo sritis – parolimpinio sporto rėmimas. Neįgaliųjų sportą „Citadele“ remia Lietuvoje ir Latvijoje. Vienas „Citadele“ banko rėmimo tikslų – parolimpiečių pasiekimų viešinimas. Remdamas parolimpiečius, bankas siekia skatinti parolimpinio sporto plėtrą šalyje, pritraukti į šį sportą naujų žmonių, šviesti visuomenę bei keisti visuomenės požiūrį į žmones su negalia ir į jų galimybes.

15min.lt

15min.lt – antrasis pagal lankomumą naujienų portalas Lietuvoje, kas mėnesį sulaukiantis daugiau nei milijono unikalių skaitytojų kompiuteryje bei daugiau nei 550 000 – mobiliuosiuose telefonuose.

15 min kartu su agentūra „Nanook“ pristato išskirtinį multimedijos projektą, skirtą Lietuvos parolimpinei rinktinei – „Galia nugalėti“. Tai dokumentiniai pasakojimai apie atletus, kuriuos į priekį veda sunkus darbas. Video Jūs galite peržvelgti 15min.lt.

Impuls

IMPULS yra didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, kuriam šiuo metu priklauso 13 sporto kompleksų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Tinklas priklauso didžiausiam Baltijos šalių investiciniam fondui „BaltCap“.

IMPULS yra 2013 m. įkurtos Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos iniciatorius ir steigėjas. Nuo 2012 m. tinklas yra aktyvus IHRSA (International Health, Racquet and Sporsclub Association) narys. IMPULS atstovai nuolat dalyvauja asociacijos Europos bei Pasaulio kongresuose, teikia regiono sveikatingumo rinkos apžvalgas.

Pagrindinės IMPULS vertybės – nuolatinis tobulėjimas ir komandinis darbas. Parolimpiečiai savo pavyzdžiu mums visiems rodo, kad, siekiant užsibrėžtų tikslų, neįveikiamų kliūčių nėra, o sportas ir aktyvi gyvensena gali būti kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Džiaugiamės galėdami tapti LPOK komandos dalimi ir prisidėti prie šių atletų tobulėjimo.

Audimas

Audimas – Lietuvos didžiausia aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos gamintoja.

Viena iš kertinių mūsų vertybių yra judėjimas. Audimo apranga yra nuodugniai apgalvota ir sukurta, mąstant apie jos paskirtį bei tikslą. Gamindami drabužius, naudojame inovatyvias medžiagas ir technologijas, o kurdami naujus modelius, visada ieškome vis išmintingesnių sprendimų jiems įgyvendinti. Judėjimas kuria harmoningą gyvenimą, leidžia džiaugtis gera nuotaika bei savijauta.

Daugiau nei 16 metų bendradarbiaujame su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu, esame oficialūs Lietuvos olimpiečių sportinės aprangos tiekėjai. Kuriame specialias kolekcijas geriausiems šalies sportininkams, atstovaujantiems mūsų šaliai.

Lietuvos įmonė Audimas, veikianti aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos srityje, jaučia pareigą paremti Lietuvos parolimpinį komitetą, kuris iš kitų rėmėjų sulaukia mažai dėmesio.

Nuo 2016 metų Audimas remia ir Lietuvos parolimpinį komitetą bei džiaugiasi, kad tinkama apranga padės parolimpinių žaidynių dalyviams pasiekti pačių geriausių rezultatų. Sujungdamas patogumą ir funkcionalumą, naudodamas inovatyvias medžiagas ir technologijas Audimas gamina drabužius, nevaržančius judesių, puikaus dizaino, leidžiančius sportininkams susikoncentruoti pasiekimams ir pergalėms.

Parolimpinio sporto rėmimo fondas

Parolimpinio sporto rėmimo fondas yra pelno nesiekianti, ribotos juridinės atsakomybės viešoji įstaiga, įregistruota 2010 m. Jos direktorius – Vytautas Kvietkauskas.

ĮSTAIGOS TIKSLAI:

  1. Tenkinti viešuosius interesus, vykdant visuomenei naudingą veiklą;
  2. Teikti neįgaliesiems paslaugas kūno kultūros ir sporto srityje, siekti propaguoti neįgaliųjų sportinį užimtumą, sportinę veiklą;
  3. Organizuoti neįgaliųjų sportininkų ruošimą, laisvalaikio stovyklas, rengti neįgaliųjų sportininkų ir mėgėjų varžybas, tobulinimosi kursus, pramoginius renginius, seminarus, mokymus, konferencijas, kitus sportinius bei kultūrinius renginius bei užsiimti kita veikla, susijusia su sporto renginių organizavimu;
  4. Teikti organizacines ir konsultacines paslaugas bei pagalbą;
  5. Gauti ir teikti paramą bei labdarą fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie susiję su neįgaliųjų sporto veikla;
  6. Tyrinėti neįgaliųjų sportą, informuoti visuomenę bei veikti kitose srityse, susijusios su sportu, ypač neįgaliųjų, istorija, teorija, praktika;
  7. Leisti ir platinti sportinę, informacinę, pažintinę literatūrą, periodinius leidinius, filmus ir kitokią medžiagą bei atributiką, susijusią su sportu;
  8. Užmegzti ir plėtoti sportinius ryšius su kitomis Lietuvos bei užsienio neįgaliųjų ir kitomis sporto organizacijomis.

Trasalis – Trakai Resort & SPA

Trasalis – Trakai Resort & SPA centras istoriniame, unikalaus kraštovaizdžio mieste – Trakuose. Nuo 2008 m. kviečiame visus atrasti Trakus ne tik kaip istorinę bei kultūrinę vietovę, bet ir kaip sveikatinimo ir SPA kurortą. Viename didžiausių Lietuvoje sveikatinimo ir SPA centrų teikiamos įvairios kūno puoselėjimo, relaksacijos procedūros, sudaromos sveikatinimo ir poilsio programos. Jūsų poilsiui vandens pramogų komplekse įrengti raityti nusileidimo kalneliai, sūkurinės vonios, suomiška, rusiška, turkiška ir garinė pirtys, siūlomos arabiškos Hamamo procedūros.

Tegra

Tegra savo veiklą statybinių medžiagų rinkoje pradėjo dar 1995 metais. Šios įmonių grupės centras – Vilniuje, atstovybės įsikūrusios Rygoje (Latvija) ir Maskvoje (Rusija). Visi mūsų produktai gaminami išskirtinai tik Europoje ir atitinka aukštus kokybės standartus. Per įmonės veiklos metus pardavimų geografija išsiplėtė nuo vienos namų rinkos Lietuvoje iki tolimųjų šalių Azijoje. Pardavimų rinkos apima visas tris Baltijos šalis, Rusiją, Kazachstaną, Baltarusiją, Moldovą, Kirgiziją ir net tolimąją Mongoliją. Ypatingai vertiname savo ilgalaikę partnerystę su gamintojais ir platintojais bei visada džiaugiamės galėdami užmegzti naujus ryšius.

BIOVELA Group

Nuo pat verslo įkūrimo pradžios „BIOVELA Group“ yra puoselėjamos socialinės vertybės ir prisidedama prie įvairių iniciatyvų. Dirbti ir tobulėti „BIOVELA Group“ – nenutrūkstantis procesas. Net 1600 specialistų ir savo srities profesionalų kasdien susitinka didžiausioje ir moderniausioje mėsos perdirbimo įmonių grupėje Lietuvoje bei vienoje didžiausių mėsos produktų gamintojų centrinėje Europoje.

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija visuomenei teikianti šalyje ir užsienyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms tikslią, objektyvią, kokybišką informaciją bei kuriant profesionalias, originalias informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir programines programas.

Dominis

DOMINIS, UAB – priešgaisrinė apsauga, įranga, gesintuvų pildymas, patikra.