• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • Olimpinės dienos prizininkai išsidalijo 17 medalių komplektų

Olimpinės dienos prizininkai išsidalijo 17 medalių komplektų

2017-06-05
Olimpinės dienos prizininkai išsidalijo 17 medalių komplektų

2017 m. birželio 3 d., šeštadienį, Alytuje vyko Olimpinės dienos šventė. Į gražiąją Dzūkijos sostinę iš visos Lietuvos suvažiavę šventės dalyviai rungtyniavo įvairių sporto šakų varžybose. Bėgikai dalyvavo lietuviškosios olimpinės mylios (1988 m), 5 km, 10 km rungtyse, buvo organizuojamos įvairios mankštos, vyko  koncertas, viliojo kitos pramogos.

Olimpinė diena '2017

Dainos Gudzinevičiūtės ir Mindaugo Biliaus dvikova prie šoudauno stalo ir daugybė kitų smagių akimirkų iš Olimpinė diena '2017 – vaizdo reportaže 🙂

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 3. juni 2017

Renginyje aktyviai dalyvavo 208 Lietuvos parolimpinio komiteto kviesti neįgalieji sportininkai. Vyko neįgaliųjų 6 sporto šakų: baudų mėtymo, bočios, smiginio, šaškių,  šaudymo iš lanko, kulkinio šaudymo varžybos.

Šventės dalyviams, norintiems išbandyti neįgaliųjų sportą, buvo organizuotos parodomosios bočia, smiginio, baudų mėtymo iš vežimėlio, tinklinio sėdint, golbolo, šaudauno rungtys.

Šaudymo iš lanko varžybose I vietą laimėjo Anželika  Molis (Alytaus klubas „Alytupis“), II vieta atiteko Marijai Gintarei Bigataitei (Alytaus klubas „Alytupis“), III vieta – Irenai Perminienei (Kauno klubas „Santaka“). Vyrų grupėje I vietą iškovojo Edgaras Čiaplinskas (Alytaus klubas „Alytupis“), II vietą – Vidas Tamulynas (Alytaus klubas „Alytupis“), III vieta atiteko Algirdui Kaupui (Kauno klubas „Santaka“).

Smiginio rungtyje I vietą iškovojo Marija Gintarė Bigataitė (Alytaus klubas „Alytupis“), II vietą – Anželika  Molis (Alytaus klubas „Alytupis“), III vietą – Oksana Dobrovolskaja (Kauno klubas „Sveikata“). Vyrų grupėje I vietą iškovojo Gintautas Barysas (Alytaus klubas „Alytupis“), II vietą – Linas Vengelis (Alytaus klubas „Alytupis“), III vietą – Žygimantas Matusevičius (Kauno klubas „Sveikata“).

Olimpinė diena '2017 Alytuje

Sekmadienio rytui – dar šiek tiek Olimpinė diena '2017 akimirkų: LPOK prezidento Mindaugo Biliaus ir triatlonininko Ernesto Česonio įspūdžiai iš Alytaus 🙂

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 4. juni 2017

Baudų mėtymo varžybose sėdinčiųjų vežimėliuose grupėje I vietą laimėjo Marija Gintarė Bigataitė (Alytaus klubas „Alytupis“), II vietą – Irena Perminienė (Kauno klubas „Santaka“), III vietą – laimėjo Anželika  Molis (Alytaus klubas „Alytupis“). Vyrų grupėje sėdinčiųjų vežimėliuose I vietą laimėjo Edgaras Čiaplinskas (Alytaus klubas „Alytupis“), II vietą – Linas Vengelis (Alytaus klubas „Alytupis“), III vietą – Romualdas Darulis (Vilniaus klubas „Draugystė“). Moterų grupėje I vietą iškovojo Odeta Šulčiūtė (Marijampolės klubas „Siekis“), II vietą  –  Jolanta Michalauskienė (Alytaus klubas „Alytupis“), III vietą –  Inga Rakauskienė  (Alytaus rajono neįgaliųjų draugija). Vyrų grupėje I vietą iškovojo Mindaugas Masiukas (Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras), II vietą  –  Mindaugas Savickas (Ukmergės klubas „Vilkmergė“), III vietą –  Martynas Janulevičius  (Marijampolės klubas „Siekis“).

Šaškių turnyre I vietą laimėjo Konstancija Brovkienė (Marijampolės klubas „Šešupė“), II vietą – Marijona Bajarčienė (Alytaus rajono neįgaliųjų draugija),  III vietą – Tatjana Babikova (Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras). Vyrų grupėje I vietą iškovojo Jonas Rutkauskas (Alytaus „Viltis“), II vietą – Algirdas Telšinskas (Alytaus „Viltis“), III vietą – Gytis Tribušinas (Alytaus „Viltis“).

Kulkinio šaudymo turnyre moterų grupėje I vietą laimėjo Daina Kemeraitienė  (Kauno klubas „Santaka“), II vietą laimėjo Gražina Mulevičienė (Kauno klubas „Santaka“), III vietą laimėjo Nijolė Paškauskienė (Kauno klubas „Santaka“).  Vyrų grupėje I vietą iškovojo Gintautas Kemeraitis (Kauno klubas „Santaka“), II vietą –  Modestas Baltakis (Visagino klubas „Visaggalis“), III vietą – Albertas Micevičius (Kauno klubas „Santaka“).

Bočia varžybose I vietą iškovojo Marijampolės klubas „Siekis“,  II vietą – Alytaus klubas „Alytupis“, III vietą – Raseinių rajono neįgaliųjų draugijos komanda.

Varžybose tarp komandų I vietą iškovojo Alytaus klubas „Alytupis“, II vietą – Kauno klubas „Santaka“, III vietą –  Marijampolės klubas „Siekis“.

Lietuvos parolimpinis komitetas, Olimpinėje dienoje dalyvavę neįgalieji sportininkai dėkoja Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, Neįgaliųjų reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, visiems teisėjams, savanoriams už renginio organizavimą, vedimą ir rėmimą.