• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • Neįgaliųjų sporto varžybų „Olimpinė diena – 2017“ nuostatai

Neįgaliųjų sporto varžybų „Olimpinė diena – 2017“ nuostatai

2017-05-29
Neįgaliųjų sporto varžybų „Olimpinė diena – 2017“ nuostatai

Varžybos vyks 2017 m. birželio 3 d. prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro esančiame parke,  Alytuje. Varžybų dalyvių registracija – nuo 10.00 iki 10.30 val., varžybų pradžia – 11.00 val.

  1. Bočia turnyras. Turnyre gali dalyvauti Lietuvos neįgaliųjų sporto klubų mišrios komandos. Kiekvienos komandos sudėtyje – 3 sportininkai.
  2. Smiginio turnyras.   Turnyras individualus. Atskiras vyrų ir moterų pogrupis bei atskirai sėdinčiųjų vežimėliuose vyrų ir moterų.
  3. Baudų mėtymo turnyras. Turnyras individualus bei vykdomas tarp stovinčių vyrų, moterų ir atskirai sėdinčiųjų vežimėliuose vyrų ir moterų.
  4. Kulkinio šaudymo turnyras. Turnyras individualus bei vykdomas tarp vyrų ir moterų.
  5. Šaškių varžybos. Varžybų reglamentas bus nustatomas vietoje, atsižvelgiant į dalyvių skaičių. Turnyras individualus bei vykdomas tarp vyrų ir moterų.
  6. Šaudymas iš lanko. Turnyras individualus bei vykdomas tarp vyrų ir moterų.

Taip pat bus organizuojamos visiems norintiems išbandyti parodomosios bočia, smiginio, baudų mėtymo, tinklinio sėdint, golbolo, šaudauno varžybos.

Visi varžybų dalyviai užsiregistravę gaus Olimpinės dienos pasą. Bus galima dalyvauti kitų sporto šakų varžybose. Taigi dalyvauk smagiausiose rungtyse, rink antspaudus savo Olimpiniame pase ir būk apdovanotas Olimpinės dienos prizais.

Visos negalios rungtyniaus kartu. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti medaliais, o komandinės sporto šakos atstovai papildomai ir taurėmis. Užsiregistravę varžybų dalyviai bus maitinami.

Geriausias sporto klubas, surinkęs daugiausia balų, bus apdovanotas Lietuvos parolimpinio komiteto  įsteigtu piniginiu prizu – 150 Eur už I, 90 Eur už II ir 60 Eur už III vietą. Balai bus skiriami už masiškumą (nustatomas pagal pateiktą bendrą klubų paraišką su dalyvių parašais) I vieta – 20 balų, II –18 balų, III – 17 balų, IV – 16 balų ir t. t. Jei dalyvaus daugiau kaip 19 komandų, paskutinieji gaus po 1 balą. Už iškovotą I vietą – 3 balai, už II – 2 balai, už III – 1 balas, už komandines bočios varžybas taškai dvigubinasi. Klubas, surinkęs daugiausia balų, ir taps geriausiu klubu.

Visą papildomą informaciją apie varžybas pateiksime vėliau. Taip pat informaciją apie Olimpinės dienos renginį galite rasti: http://www.lteam.lt/renginiai/olimpine-diena-2017

Prieš varžybas varžybų organizatoriams pateikiama bendra paraiška su dalyvių parašais.

Varžybas organizuoja ir vykdo Lietuvos parolimpinis komitetas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas,  neįgaliųjų sporto klubų atstovai ir kt.