• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • Neįgaliųjų sportininkų metų apdovanojimų globėja – Silvija Skvernelė, geriausių lauks premijos

Neįgaliųjų sportininkų metų apdovanojimų globėja – Silvija Skvernelė, geriausių lauks premijos

2017-10-30
Neįgaliųjų sportininkų metų apdovanojimų globėja – Silvija Skvernelė, geriausių lauks premijos

Gruodžio 11-ą dieną viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ įvyks 2017 m. Lietuvos neįgaliųjų sportininkų apdovanojimų renginys, kuris šiemet bus išskirtinis ir programa, ir dalyvių gausa. Apdovanojimai bus įteikti 13 nominantų: įvertinimų sulauks net dešimt sportininkų, šiemet labiausiai garsinusių Lietuvos vardą tarptautinėje arenoje, o dar viena nominacija taps staigmena svečiams. Iškilmingą apdovanojimų ceremoniją, kurią pirmą kartą stebėti kviečiami keli šimtai kviestinių svečių, atidarys renginio globėja Silvija Skvernelė.

Sulaukusi Mindaugo Biliaus kvietimo nė akimirkos nesudvejojau, nors esu labiau šeimos nei viešumos žmogus. Labai džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti prie neįgaliųjų sporto populiarinimo. Šie sportininkai jau ne vienerius metus garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje, todėl man bus didelė garbė pasveikinti juos ir kartu pasidžiaugti itin svarbiais mūsų šaliai laimėjimais“, – sakė renginio globėja S. Skvernelė.

Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas M. Bilius džiaugėsi, kad S. Skvernelė sutiko būti šio renginio globėja. Anot LPOK vadovo, tai – svarbus žingsnis atkreipiant visuomenės dėmesį ne tik į neįgaliųjų sportą, bet ir visą bendruomenę. Apdovanojimai globėją turės pirmą kartą Lietuvos neįgaliųjų sporto istorijoje. M. Bilius sakė, kad S. Skvernelės palaikymas – itin reikšmingas ir reikalingas visai bendruomenei.

Dėsime visas pastangas, kad šis renginys taptų išskirtiniu, tikra švente sportininkams ir svečiams, tarp kurių tikimės gausaus būrio garbių Lietuvos žmonių. Aš nuo pirmos darbo šiose pareigose dienos sakiau, kad parolimpinis judėjimas Lietuvoje turi būtų labiau matomas ir girdimas, nes mūsų sportininkai to nusipelnė. Turime atsiverti ir, kalbant paprastai, išeiti į žmones. Visi esame lygūs: ir sveikieji, ir neįgalieji. Žinia apie mūsų sportininkų pasiekimus turi skambėti garsiai ir ji skambės garsiai“, – įsitikinęs M. Bilius.

Pasak M. Biliaus, šiuo metu intensyviai vyksta organizaciniai apdovanojimų ceremonijos darbai, dėliojami paskutiniai šventės akcentai, baigiama derinti pramoginė renginio programos dalis, pradėti kviesti svečiai.

Jau žinome ir renginio vedėjus, ir atlikėjus, savo pasirodymais džiuginsiančius svečius. Kol kas jų atskleisti nenorime, bet jau noriu pasakyti patį didžiausią „ačiū“ jiems, mus palaikantiems. Tebūnie tai staigmena. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai bus puikiai visuomenei pažįstami veidai ir pažadėti, jog svečių laukia graži ir jauki šventė. Staigmenų bus dar daugiau. Tai – ir prizai metų geriausiems, ir paskutinė nominacija, kuri, tikiu, bus maloni jos laureatams“, – paslaptį išlaikė M. Bilius.

LPOK prezidentas atskleidė, kad kol kas žinomi ne visi nominantai, pretenduojantys į apdovanojimus, nes šiemet dar laukia net kelios svarbios varžybos. Lietuvos sportininkai lapkričio pabaigoje startuos trejose varžybose: Meksikoje vyks pasaulio neįgaliųjų plaukimo čempionatas ir sunkiosios atletikos pirmenybės, o Portugalijoje atletai varžysis IWAS pasaulio neįgaliųjų sportininkų žaidynėse.