• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • LPOK komandai – antra vieta golbolo turnyre „Siemens“ arenoje

LPOK komandai – antra vieta golbolo turnyre „Siemens“ arenoje

2017-07-27
LPOK komandai – antra vieta golbolo turnyre „Siemens“ arenoje

Lietuvo parolimpinio komiteto (LPOK) komanda užėmė antrą vietą „Siemens“ arenoje surengtame draugiškame golbolo turnyre, kuriame varžėsi šešios ekipos. Turnyras didžiausioje Vilniaus arenoje surengtas ne atsitiktinai. „Siemens“ arena visą liepos mėnesį tapo Lietuvos golbolo rinktinės namais – Rio de Žaneiro parolimpinių čempionų komanda čia ruošiasi Europos čempionatui, jau šį rugsėjį vyksiančiame Suomijos mieste Lahti. Lietuvos rinktinė sieks ketvirto čempionės titulo.

Iš sostinės Skroblų gatvėje esančios kuklios salės į „Siemens“ areną persikėlę golbolininkai turėjo įprasti prie kitokios aikštės dangos – parketo, nes dažniausiai žaidžia ant taraflekso.

„Patys pradėjome pokalbį su „Siemens“ arena ir labai džiaugiamės, kad sutiko priimti mus. Mano žiniomis, Europos čempionate Suomijoje vienoje iš salių bus būtent parketo danga. Taigi, mums visas mėnuo treniruočių šioje arenoje bus tikrai labai naudingas“, – pasakojo vienas iš Lietuvos golbolo rinktinės žaidėjų Mindaugas Suchovejus.

Treniruotės – ir pasiruošimo čempionatui etapas, ir pirmasis žingsnis link idėjos „Siemens“ arenoje surengti tarptautinį golbolo turnyrą. Galbūt jau 2018 m.

„Labai didžiuojamės galėdami prisidėti prie puikius rezultatus rodančios Lietuvos golbolo rinktinės meistriškumo kėlimo, pasiruošimo Europos čempionatui. Mes kalbamės, siekiame bendradarbiauti su Lietuvos parolimpiniu komitetu. Diskutuojame apie įvairias galimybes. Pavyzdžiui, surengti tarptautinio lygio varžybas. Kartu su Lietuvos parolimpiniu komitetu tikimės, kad prie šių mūsų siekių prisidės ir Vilniaus miesto valdžia“, – sakė „Siemens“ arenos direktoriaus pavaduotojas Vitalijus Garbauskas.

  

Tarptautinio turnyro „Siemens“ arenoje sėkme neabejoja ir M. Bilius, pats išbandęs jėgas čia įvykusiame draugiškose šešių komandų varžybose.

„Vilnius – mūsų sostinė, todėl būtų labai džiugu, jeigu čia įvyktų toks turnyras. Neabejoju, kad stebėti varžybas Vilniuje susirinktų tikrai daug žmonių“, – įsitikinęs LPOK prezidentas.

  

M. Biliaus vedama LPOK ekipa draugiškame šešių komandų turnyre iškovojo antrą vietą, tik finale rezultatu 2:3 nusileidusi Lietuvos golbolo rinktinės rėmėjos UAB „Trans.eu Baltic“ komandai „Viktoras ir draugai“. Trečia liko „Cido“ arenos komanda. Turnyre dar varžėsi „Siemens“ arenos ekipa, Vilniaus Vytauto Didžiojo klubas „Lions“, antra „Trans.eu Baltic“ komanda.

„Nieko nematant sunkiausia orientuotis: kur yra vartai? Ką daryti? Kaip mesti? Kur mesti? Žmogus, nematantis visą gyvenimą, manau, yra kažkiek įpratęs. O matančiam orientuotis yra labai sudėtinga. Atrodytų, žaidimas paprastas ir lengvas, bet taip nėra. Kviečiu visus išbandyti šią sporto šaką. Tai tikrai labai įdomu“, – įspūdžiais dalinosi M. Bilius, jau pirmame turnyro mače pelnęs tris įvarčius ir atrėmęs baudinį.

Golbolo turnyras „Siemens“ arenoje

LPOK komanda užėmė antrą vietą golbolo turnyre „Siemens“ arenoje! Mindaugas Bilius Paulius Kalvelis ir Kamile Sakalauskaite finale po atkaklios kovos 2:3 nusileido Lietuvos golbolo rinktinės rėmėjos Trans.eu System ekipai „Viktoras ir draugai“ 🙂 Mintimis apie bendradarbiavimą pasidalino LPOK prezidentas Mindaugas Bilius, golbolininkas Mindaugas Suchovejus ir „Siemens“ arenos direktoriaus pavaduotojas Vitalijus Garbauskas. Dėkojame Siemens Arena, priėmusiai Lietuvos golbolo rinktinę ruoštis Europos čempionatui. Nacionalinė golbolo asociacija – Lithuania goalball association

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 27. juli 2017

Rugpjūčio 5–6 d. „Siemens“ arenoje įvyks atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas, kuriame dalyvaus dvi klubo „Šaltinis“ komandos, taip pat atvyks po dvi ekipas iš Turkijos ir Ukrainos.