• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • Londono stadiono sužavėtas A. Alzbergas: „Čia kaip olimpinėse žaidynėse“

Londono stadiono sužavėtas A. Alzbergas: „Čia kaip olimpinėse žaidynėse“

2017-07-19
Londono stadiono sužavėtas A. Alzbergas: „Čia kaip olimpinėse žaidynėse“

Audrius Alzbergas pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolių į tolį rungtyje (T47) įveikė 5 metrų 85 centimetrų ribą ir užėmė vienuoliktą vietą. A. Alzbergui pritrūko penkių centimetrų iki jo paties asmeninio rezultato, bet 22-ejų šiaulietis po pasirodymo nesikrimto ir džiaugėsi krikštu aukščiausio lygio varžybose. Jaunasis Lietuvos lengvaatletis neslėpė su jauduliu laukęs savo starto Londono olimpiniame stadione. Debiutas tapo dar vienu žingsneliu link svajonės – parolimpinių žaidynių.

„Viskas priklausys nuo mano įdirbio. Kiek įdėsiu darbo, taip ir pasirodysiu. Aišku, dirbu daug, bet žiūrėsim ateityje, kaip gausis. Nuvykti į parolimpiadą būtų smagu, nes ne kiekvienas tai gali. Tai būtų bilietas vos ne į rojų“, – apie svajones didžiajame sporte pasakojo A. Alzbergas.

Lengvaatletis neslėpė jau Londono stadione pasijutęs lyg dalyvautų žaidynėse. A. Alzbergą prieš startą dar neregėto dydžio arenoje kaustė jaudulys, lydėjęs nuo pirmos viešnagės Londone dienos.

„Kažkokių didelių lūkesčių neturėjau. Norėjau peržengti šešių metrų ribą. Gal būtų pavykę, bet gavosi kaip gavosi. Gal stresas ir įtampa susidėjo. Ilgai laukiau varžybų – beveik savaitę. Visa tai labai spaudė psichologiškai. Bet rezultatu esu visai patenkintas, nors iki asmeninio pritrūko penkių centimetrų. Tiesiog reikėjo kiek ilgiau kojas palaikyti ir viskas būtų gerai. Stadiono dydis įspūdingas. Tai – olimpinis stadionas. Čia kaip žaidynėse“, – įspūdžiais po starto dalinosi A. Alzbergas.

Šios rungties pasaulio čempionu tapo Kinijos lengvaatletis Hao Wangas, nušokęs 7 metrus 18 centimetrų ir pasiekęs asmeninį sezono rekordą. Sidabrą iškovojęs prancūzas Amaudas Assoumanis atsiliko 5 centimetrais. Bronza atiteko amerikiečiui Tobiui Fawehimiui, nušokusiam 7 metrus 3 centimetrus.

Audrius Alzbergas (šuoliai į tolį)

Audrius Alzbergas pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolių į tolį rungtyje (T47) įveikė 5 metrų 85 centimetrų ribą ir užėmė vienuoliktą vietą. A. Alzbergui pritrūko penkių centimetrų iki jo paties asmeninio rezultato, bet 22-ejų šiaulietis po pasirodymo nesikrimto ir džiaugėsi krikštu aukščiausio lygio varžybose.

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 19. juli 2017

Ketvirtadienį pasaulio čempionate Londone startuos Ramūnas Verbavičius, kuris varžysis rutulio stūmimo rungtyje (F55). Lietuva į planetos pirmenybes delegavo dešimt lengvaatlečių.