• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • Lietuvos parolimpiečiams – dėmesys per Japonijos krepšinio lygos dvikovą

Lietuvos parolimpiečiams – dėmesys per Japonijos krepšinio lygos dvikovą

2018-10-06
Lietuvos parolimpiečiams – dėmesys per Japonijos krepšinio lygos dvikovą

Japonijoje stovyklaujantys neįgalieji Lietuvos sportininkai apsilankė Japonijos krepšinio lygos mače tarp Tojohašio „NeoPhoenix“ ir Kioto „Hannaryz“ klubų. Mūsų šalies delegaciją keliems tūkstančiams japonų sirgalių pristatė Tojohašio miesto meras Koichi Sahara, o sporto renginys buvo transliuojamas per televiziją.

Rungtynės baigėsi įtikinama Tojohašio klubo pergale prieš svečius iš Kioto rezultatu 77:64. Po mačo šeimininkų komanda trumpai pabendravo su svečiais iš Lietuvos.

„Visa mūsų komanda labai patenkinta. Buvome pristatyti kaip išties garbingi svečiai. Laimi Tojohašio – mūsų miesto partnerio – komanda. Tai džiugina, visi sergame ir palaikome šeimininkus. Palaikymas komandos šiek tiek nustebino. Tikrai nežinojome, kad krepšinis Japonijoje toks populiarus“, – sakė Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Lietuvos parolimpiečiai pagerbti per Japonijos krepšinio lygos rungtynes

Lietuvos parolimpiečių emocijos per Japonijos krepšinio lygos rungtynes tarp Tojohašio „NeoPhoenix“ ir Kioto „Hannaryz“ klubų 🙂

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 2018 m. Spalis 6 d., Šeštadienis

Lietuvos delegacija Tojohašyje apsistojo viešbutyje „Laisir Hotel Toyohashi“. Šeštadienį, prieš krepšinio rungtynes, M. Bilius kartu su LPOK generaliniu sekretoriumi Pauliumi Kalveliu apžiūrėjo kitą viešbutį „Sea Palace Resort“, kuris yra šalia naujos plaukimo arenos.

Planuojama, kad šiame viešbutyje per antrą stovyklą Japonijoje 2019 m. pavasarį galėtų gyventi Lietuvos neįgaliųjų plaukimo komandos sportininkai.

„Plaukimo arena pastatyta prieš kelerius metus. Ji šalia viešbučio, pasiekiama pėsčiomis vos per kelias minutes. Taigi, manau, kad kliūčių či apsistoti mūsų plaukikams nebūtų“, – sakė M. Bilius.

Sekmadienį Lietuvos delegacija apžiūrės sporto infrastruktūrą – baseiną, lengvosios atletikos bazę. Tojohašyje mūsų šalies sportininkai viešės iki antradienio, po to persikels į Hiracuką.