• Pradinis   >
  • Naujienos   >
  • Geležinės valios R. Adomaitienė: „Ačiū Dievui, koja po šuolių išliko, kokia buvo“

Geležinės valios R. Adomaitienė: „Ačiū Dievui, koja po šuolių išliko, kokia buvo“

2017-07-17
Geležinės valios R. Adomaitienė: „Ačiū Dievui, koja po šuolių išliko, kokia buvo“

Ramunė Adomaitienė pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate Londone šuolių į tolį rungtyje (T38) užėmė penktą vietą. 48-erių klaipėdietė nušoko 4 metrus 50 centimetrų ir ir dešimčia centimetrų atsiliko nuo bronzą iškovojusios lenkės Annos Trener-Wiercak. Pasaulio čempione tapo publikos numylėtinė britė Olivia Breen, nušokusi 4 metrus 81 centimetrą.

Ramunė Adomaitienė (šuoliai į tolį)

Pasaulio čempionate 5 vietą užėmusi Ramunė Adomaitienė: „Ačiū Dievui, koja eina. Gerai, kad nesibaigė žiauria trauma. Gerai, kad koja po šuolių išliko tokia, kokia buvo. Aš ją sektoriuje nelabai jaučiau. Lyg yra koja, bet trūksta joje stangrumo, stinga atsispyrimo.“

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 17. juli 2017

2015 m. pasaulio vicečempionė R. Adomaitienė po starto prisipažino šiek tiek nusivylusi, bet džiaugėsi, kad iš sektoriaus išėjo savo kojimis. 48-erių klaipėdietė, šiemet persekiota traumų, rimčiau sportuoti pradėjo tik birželį. 

Neklausiau daktarų ir rizikavau. Ačiū Dievui, koja dar ir dabar eina. Gerai, kad nesibaigė žiauria trauma. Gerai, kad koja po šuolių išliko tokia, kokia buvo. Aš ją sektoriuje nelabai jaučiau. Lyg yra koja, bet trūksta joje stangrumo, stinga atsispyrimo“, – atskleidė R. Adomaitienė.

      

Tituluota lengvaatletė dar prieš kelionę į Londoną atskleidė, kad pasirengimas šioms planetos pirmenybėms buvo kaip niekada sunkus, suteikęs daug skausmo ir kainavęs nervų. Vis dėlto geležinę valią Londone pademonstravusi R. Adomaitienė sustoti kol kas neketina.

Nebūčiau sportavusi visą gyvenimą, jeigu būtų neverta. Sportavau nuo mažens ir niekada negalvojau, ar verta tai daryti. Čia yra mano gyvenimo būdas ir jis toks išliks, jeigu sveikata leis. Norėčiau toliau sportuoti. Šią akimirką apie ateitį negalvoju. Dabar man yra užplaukusi liūdesio gaida. O kaip bus toliau – nežinau“, – mintimis apie ateitį dalinosi R. Adomaitienė.