• Berlyno „Grand Prix“ varžybose – lengvaatlečių medalių lietus

Berlyno „Grand Prix“ varžybose – lengvaatlečių medalių lietus

2018-07-02
Dano Sodaičio nuotr.

Lietuvos lengvaatlečiai savaitgalį startavo Berlyne įvykusiose „Grand Prix“ serijos varžybose. Jos tapo generaline repeticija prieš jau šį rugpjūtį Vokietijos sostinę sudrebinsiantį Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatą. Lietuvai Berlyne atstovavo 16 sportininkų, kurie užėmė iš viso 15 prizinių vietų. Mūsų atstovų pasirodymą įvertino LPOK generalinis sekretorius Paulius Kalvelis:

„Svarbiausia, kad normatyvus įvykdė tie, kurie jų neturėjo. Kalbant apie atskirus sportininkus, labai optimistiškai mus nuteikė Danas Sodaitis, kuris pagerino asmeninį rekordą. Tikimės, kad Danas sėkmingai įsilies į parolimpinę šeimą. Berlyne turėjome nerimo dėl Donato Dundzio. Disko metimo varžybos vėlavo valanda, tad Donatas iki rutulio stūmimo varžybų turėjo vos 10 minučių pertrauką. Jau per pirmą stūmimą jis pasitempė čiurną. Laimei, iki Europos čempionato jis turėtų pasveikti. Ne visi demonstruoja aukščiausius rezultatus, bet tai natūralu. Pasirengimo etape nereikia daug tikėtis. Visi dirba kryptingai, ruošiasi. Tikimės Europos čempionate laimėti medalių. Dabar iškovojome 15 medalių, todėl Europos čempionate galime tikėtis bent pusės tiek apdovanojimų. Iki Europos čempionato liko daugiau nei mėnuo. Dalis šio pasirengimo vyks treniruočių stovykloje Palangoje, dalis individualiai“, – sakė P. Kalvelis.