LNSF 2017 m. sporto varžybų kalendorius

2017/01/10

Eil Nr.

Renginio pavadinimas

Vykdymo dataVykdymo 

vieta

Dalyvių sk.Dalyvauja
VASARIS
1.Europos uždarų patalpų irklavimo čempionatas04Prancūzija

Paryžius

1+1Rinktinė
2.Vilniaus m. atviras neįgaliųjų Bočios čempionatas Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienai paminėti

Organizatorius:

NSK „Atrama“ ir NSK „Vilnis“

16VilniusSK
3.Respublikos individualus šachmatų čempionatas

Organizatorius: LNSF

24-25Vilnius

Sausio 13-osios g. 2

Viešbutis „Karolina“

Vyrai 2+1    2+1    2+1    1+1    1+1      po 1 Mot.kl.SK       Entuziastas  Vilnis Siekis Santaka  Atrama  Kiti Neriboj.
4.Respublikos greitųjų šachmatų čempionatas

Organizatorius: LNSF

26Vilnius

Sausio 13-osios g. 2

Viešbutis „Karolina“

NeribojSK
5.Respublikos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas

Organizatorius: LNSF

25Šiauliai

S. Daukanto g. 25

4+1SK
KOVAS
6.Respublikos šaudymo iš pneumatinių  ginklų (šautuvo ir pistoleto) čempionatas

Organizatorius: LNSF

 03-04Alytus

Naujoji g. 52

6+1SK
7.Respublikos plaukimo čempionatas Organizatorius: LNSF11KaunasKovo 11-sios g. 254+1SK
8.Vilniaus m. atviras komandinis neįgaliųjų stalo teniso čempionatas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti

Organizatorius: NSK „Atrama“ ir NSK „Vilnis“

12VilniusSK
9.Respublikos stalo teniso čempionatas

Organizatorius: LNSF

25-26Šalčininkai Pramonės g.1

Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje

4+1SK
BALANDIS
10.Respublikos tinklinio (sėdint) čempionato I turas

Organizatorius: LNSF

22-23Šiauliai

Pramonės g. 10

AB „Šiaulių energija“ sporto salė

10+2SK
11.Pasaulio šaudymo taurė24-30Lenkija

Šecinas

2+1Rinktinė
GEGUŽĖ
12.Respublikos vežimėlių krepšinio čempionato I turas

Organizatorius: LNSF

06-07Kaunas10+3SK
13.Pasaulio sunkiosios atletikos taurė04-07Vengrija

Eger

1+1Rinktinė
14.Tinklinio (sėdint) turnyras „Feniksas“ klubo taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Feniksas“

13VilniusSK
15.Respublikos orientavimosi sporto čempionatas

Organizatorius: LNSF

13-14Panevėžys3+1SK
16.Respublikos lengvosios atletikos čempionatas

Organizatorius: LNSF

21Šiauliai

S. Daukanto g. 25

4+1SK
17.Moksleivių lengvosios atletikos čempionatas

Organizatorius: LNSF

21Šiauliai

S. Daukanto g. 25

SK
18.Atviras Kauno m. plaukimo veteranų ir neįgaliųjų čempionatas

Organizatorius: NSK „Takas“

27KaunasSK
19.NSK „Siekis“ plaukimo ir  ir vandens rungčių baseine turnyras – „Siekiam irtis 2017“

Organizatorius: NSK „Siekis“

MarijampolėSK
20.Bočios varžybos skirtos Ukmergės m. šventei paminėti

Organizatorius: NSK „Vilkmergė“

UkmergėSK
21.Orientavimosi sporto varžybos NSK „Santaka“ taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Santaka“

KaunasSK
BIRŽELIS
22.Olimpinė diena03AlytusSK
23.Tarptautinis tinklinio (sėdint) turnyras

Organizatorius: LNSF

02-04

 

Anykščiai

Liudiškių g. 18

SK
24.Sporto šventė17ŠiauliaiSK
25.Bočios  turnyras „Fenikso“ taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Feniksas“

17VilniusSK
26.Europos vežimėlių krepšinio čempionatas A Divizionas19-07 01Tenerifė

Ispanija

Rinktinė
27. X Pasaulio lietuvių žaidynės30-07 02KaunasSK
LIEPA
28.NSK „Siekis“ sunkiosios atletikos atgaivinimo Lietuvoje turnyras – „Jums demonstruojama jėga“

Organizatorius: NSK „Siekis“

MarijampolėSK
29.Neįgaliųjų žaidynės: Peilių svaidymas, žūklė,  smiginis, 16 kg svarčio kilnojimas

Organizatorius: LNSF

04-06Rokiškio raj.

Juodonys

4+1SK
30Respublikos paplūdimio tinklinio čempionatas

Organizatorius: LNSF

04-06Rokiškio raj.

Juodonys

3SK
31.Tradicinis plaukimo maratonas

Organizatorius: NSK „Takas“

06Kaunas

Lampėdžių karj.

SK
32.Pasaulio orientavimosi sporto čempionatas10-15BirštonasRinktinė
33.Pasaulio  lengvosios atletikos čempionatas14-23Anglija

Londonas

Rinktinė
34.Pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionatas31 -08Šveicarija

Notvilis

Rinktinė
RUGPJŪTIS
35.Paplūdimio tinklinio (sėdint)  turnyras „Feniksas“ klubo taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Feniksas“

05-06PalangaSK
36.NSK „Siekis“ bočia ir smiginio turnyras „Siekiame taikliau“

Organizatorius: NSK „Siekis“

MarijampolėSK
37.NSK „Siekis“ vasaros sporto šventė ir badmintono turnyras – „Mes galingi“

Organizatorius: NSK „Siekis“

MarijampolėSK
38.Sudeikių plaukimo maratonas

Organizatorius: NSK „Takas“

12Utenos raj.

Sudeikiai

SK
39.Lauko bočia, žūklė ir kt. varžybos NSK „Santaka“ taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Santaka“

Ukmergės raj.

Vepriai

SK
RUGSĖJIS
40.Respublikos bočios čempionatas

Organizatorius: LNSF

09Ukmergė2+1SK
41.Respublikos biliardo čempionatas (Pulas)

Organizatorius: LNSF

 

23-24Tilžės g.121 (Biliardinė)

Šiauliai

Stov.klVyrai 2+1    1+1    1+1    1+1    1+1    1+1  1+1         Po 1  Vež.kl. Mot.kl.SK

 

Vilnis Entuziastas Draugystė  Siekis Alytupis  Santaka Feniksas  Kiti

Neriboj.

Neriboj.

42.Šaudymo varžybos KKISK „Santaka“ taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Santaka“

KaunasSK
43.Bočios varžybos  NSK „Santaka“ taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Santaka“

KaunasSK
44.NSK „Vilkaviškio raj.“ pasiek daugiau lengvosios atletikos varžybos

Organizatorius: NSK Vilkaviškis

VilkaviškisSK
45.Pasaulio irklavimo čempionatas24 -10 01JAV

Florida

Rinktinė
SPALIS
46.Tinklinio (sėdint)  turnyras NSK „Entuziastas“ taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Entuziastas“

07Šiauliai

Pramonės g. 10

AB „Šiaulių energija“ sporto salė

SK
47.Respublikos tinklinio (sėdint) čempionato II turas

Organizatorius: LNSF

14-15Ukmergė

Gruodžio g. 17-52

Ukmergės miesto stadionas

10+2SK
48.Stalo teniso  turnyras „Fenikso“ klubo taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Feniksas“

14VilniusSK
49.Ukmergės NSK „Vilkmergė“ bočios, smiginio, šaudymo iš pneumatinio ginklo turnyrai

Organizatorius: NSK „Vilkmergė“

UkmergėSK
50.Respublikos vežimėlių krepšinio čempionato II turas

Organizatorius: LNSF

21-22Pramonės g.13 Šiauliai10+3SK
LAPKRITIS
51.Respublikos šaškių čempionatas

Organizatorius: LNSF

04Vilnius

Ateities g. 44

Vyrai 2+1    2+1    1+1    1+1    1+1    1+1      po 1 Mot.kl. 2+1    1+1    1+1    1+1

1+1  1+1  1+1              po 1

SK       Siekis Entuziastas Šešupė Santaka Viltis       Žuvėdra  Kiti

 

Vilnis Entuziastas      Šešupė Viltis

Santaka  Alytupis  Atrama  Kiti

52.NSK „Siekis“ tinklinio (sėdint) turnyras – „Pasiek aukščiau“

Organizatorius: NSK „Siekis“

MarijampolėSK
53.Smiginio turnyras „Fenikso“ klubo taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Feniksas“

25VilniusSK
54.NSK „Siekis“ – Neįgaliųjų komandinės šachmatų pirmenybės, Narvydo Antano Buzo vardui paminėti

Organizatorius: NSK „Siekis“

MarijampolėSK
55.Uždarų patalpų šaudymo iš lanko, smiginio, baudų mėtymo ir bočia žaidynės „Alytaus miesto mero taurei – 2017“ laimėti

Organizatorius: NSK „Alytupis“

AlytusSK
56.Atviras Kauno m. plaukimo veteranų ir neįgaliųjų čempionatas

Organizatorius: NSK „Takas“

25DruskininkaiSK
GRUODIS
57.Tinklinio (sėdint) turnyras „Žuvėdros“ klubo taurei laimėti

Organizatorius: NSK „Žuvėdra“

KlaipėdaSK
58.Tarptautinis vežimėlių krepšinio  turnyras

Organizatorius: LNSF

01-03Anykščiai

Liudiškių g. 18

Nykščio namai

Rinktinė
59.Vilniaus m. atviras neįgaliųjų stalo teniso čempionatas skirtas Tarptautinei Neįgaliųjų dienai paminėti

Organizatorius: NSK „Vilnis“ ir NSK „Atrama“

03VilniusSK

Sutrumpinimai: LNSF-Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija, SK-sporto klubai.