• Pradinis   >
  • Renginiai   >
  • LASF 2017 m. sporto varžybų ir treniruočių stovyklų kalendorius

LASF 2017 m. sporto varžybų ir treniruočių stovyklų kalendorius

2017/01/10

Vilnius

Eil. Nr.PavadinimasVykdymo dataVykdymo vietaDalyvių skaičiusDalyvauja
1Pajulahti žaidynės (golbolas, šoudaunas)01 19–22Nastola,

Suomija

10+3LASF rinktinė
2LAS moterų ir vyrų standartinių šachmatų čempionatas01 20–22Vilnius36+6SK pajėgiausieji
32017 m. LR nacionalinė šachmatų lyga I etapas01 28–29Marijampolė8+2LASF rinktinė
4LR vyrų ir moterų braziliškų šaškių čempionatas02 04–05Piniava, Panevėžio r.2+1LASF rinktinė
5LAS šachmatų čempionato finalas02 07–12Kaunas10+4LASF pajėgiausieji
6LR vyrų paprastųjų šaškių čempionato finalas02 11–16Vilnius1LASF rinktinė
72017 m. LR nacionalinė šachmatų lyga 2 etapas02 18–19Kaunas8+2LASF rinktinė
8Vokietijos atviras dziudo čempionatas ir MTS02 24–28Haidelbergas, Vokietija1+1LASF rinktinė
9LR šachmatų čempionatas02 25–03 03Vilnius3+1LASF rinktinė
10LR moterų šachmatų čempionato finalas02 25–03 03Vilnius2+1LASF rinktinė
11LR plaukimo žiemos pirmenybės03 02–04Kaunas4+2LASF rinktinė
12LAS atviras lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas03 04–05

 

Kaunas60+20SK

pajėgiausieji

13LAS individualus plaukimo čempionatas03 18–19Elektrėnai40+25SK rinktinės
142017 m. LR nacionalinė šachmatų lyga 3 etapas03 18–19Vilnius8+2LASF rinktinė
15LAS greitųjų braziliškų šaškių čempionatas03 25–26Panevėžys36+6SK

pajėgiausieji

16LAS vyrų individualus šoudauno čempionatas04 01–02Kaunas16+6SK pajėgiausieji
17LAS moterų individualus šoudauno čempionatas04 08–09

 

Kaunas

 

12+6SK pajėgiausieji
18LAS atviras 2017 m. golbolo čempionatas (I etapas)04 22–23

 

Vilnius15+10SK rinktinės, užsienio komandos
19Europos paprastųjų šaškių čempionatas04 29–05 07Gomelis, BaltarusijaLASF rinktinė
20Tarptautinis šachmatų turnyras, skirtas LAS šachmatų 65-mečiui05 05–14Vilnius26+9LASF rinktinė, Lenkija, Ukraina ir kt.
21LAS braziliškų šaškių čempionatas05 12–14Vilnius36+6LASF pajėgiausieji
222017 m. Baltijos šalių šoudauno lygos I etapas05 19–21Kaunas9+11LASF rinktinė, Estija, Latvija
23LAS atviras integruotas dziudo čempionatas05 20Vilnius10 + 8SK pajėgiausieji
24Olimpinė diena05 27Alytus
25LR jaunimo-jaunių plaukimo čempionatas06 01–02Alytus4+2LASF rinktinė
26Tarptautinis golbolo turnyras „Trakų turnyras“06 01–04Trakai
27Tarptautinis dziudo turnyras ir MTS06 02–05Elektrėnai20+17SK pajėgiausieji, užsienio komandos
28LAS atviras lengvosios atletikos vasaros čempionatas06 10–11

 

Šiauliai60+20SK pajėgiausieji, Latvija, Estija, ir kt.
29Lietuvos maratono bėgimo čempionatas „Kauno maratonas 2017“06 11Kaunas2+1LASF rinktinė
30Vokietijos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas06 14–18Berlynas, Vokietija2+1LASF rinktinė
31IBCA šachmatų olimpiada06 18–29Ohrid, Makedonija4+1LASF rinktinė
32Tarptautinis šoudauno turnyras06 22–25Kaunas35+20LASF rinktinė, užsienio komandos
33MTS IPC pasaulio lengvosios atletikos čempionatui pasiruošti06 29–07 13Kaunas, Šiauliai2+3LASF rinktinė
34LAS atviras 2017 m. golbolo čempionatas (II etapas)07 01–02

 

Vilnius12+10SK rinktinės, užsienio komandos
35Tarptautinis Vokietijos neįgaliųjų plaukimo čempionatas07 03–09Berlynas, Vokietija3+2LASF rinktinė
36MTS IBSA  Europos dziudo čempionatui pasiruošti07 04–08 02Vilnius1+1LASF rinktinė
37IPC pasaulio lengvosios atletikos čempionatas07 14–23Londonas (D. Britanija)LASF rinktinė
38Tarptautinis golbolo turnyras07 20–23Kaunas60+40LASF rinktinė, užsienio komandos
392017 m. Baltijos šalių šoudauno lygos II etapas07 21–23Liepoja, Latvija3+2LASF rinktinė, Estija, Latvija
40IBSA Europos dziudo čempionatas ir MTS08 03–09Birmingemas

D. Britanija

1+1LASF rinktinė
41LR vyrų paprastųjų šaškių 2018 m. čempionato I ir 2 pusfinaliai08 12–13Telšiai, Alytus2+1LASF rinktinė
42IBSA pasaulio šoudauno čempionatas08 15–20Haninge, Švedija3+2LASF rinktinė
43MTS IBSA Europos golbolo čempionatui pasiruošti08 16–09 14Vilnius6+3LASF rinktinė
44LAS šimtalangių šaškių čempionatas08 21–26Šventoji22+12LASF pajėgiausieji,

Lenkija

45MTS IPC plaukimo čempionatui pasiruošti09 14–28Kaunas2+2LASF rinktinė
46IBSA Europos golbolo čempionatas09 15–23Lahti, Suomija6+3LASF rinktinė
47LAS lengvosios atletikos kroso čempionatas09 16Zelva, Elektrėnų sav.300+25SK pajėgiausieji
48Lietuvos pusės maratono bėgimo čempionatas „Nidos pusės maratono bėgimas“09 23Nida2+1LASF rinktinė
49LAS komandinis šachmatų čempionatas09 23–24Kaunas24+8SK rinktinės
50MTS Europos jaunimo žaidynėms pasiruošti09 24–10 08Kaunas, Vilnius2+2LASF rinktinė
51IPC pasaulio plaukimo čempionatas09 29–10 07Meksikas, MeksikaLASF rinktinė
52LAS šoudauno komandinis čempionatas10 07–08

 

Vilnius30+14SK rinktinės
53Europos neįgalaus jaunimo žaidynės10 09–15Genova, ItalijaLASF rinktinė
54LR komandų greitųjų šachmatų pirmenybės10 14–15Lietuva4+2LASF rinktinė
55LAS komandinis šaškių čempionatas10 20–22

 

Šiauliai45+10SK rinktinės
56Tarptautinis XXIV šaškių turnyras – J.Kulikausko memorialas10 20–22Vilnius3+1LASF pajėgiausieji
572017 m. Baltijos šalių šoudauno lygos III etapas10 27–29Tartu, Estija3+3LASF rinktinė, Estija, Latvija
58LAS plaukimo komandinis čempionatas11 11Kaunas35+15SK pajėgiausieji
59LR vyrų paprastųjų šaškių 2018 m. čempionato 3 pusfinalis11 11–12Vilnius2+1LASF rinktinė
60LAS greitųjų šachmatų čempionatas11 18–19Vilnius36+6SK pajėgiausieji
61LR greitųjų šachmatų ir žaibo čempionatai12 01–03Lietuva2+1LASF rinktinė

 

 

Prezidentas Juozas Miliauskas